Dom

Qingdao Global Sealing-tec co., Ltd

profil firmy
Prezentacja firmy

Qingdao Global Sealing-tec co., Ltd, (Ustanowiony na podstawach Międzynarodowego Departamentu Handlu w Qingdao TKS SealingIndustry Co., Ltd). TKS jest czołowym wyspecjalizowanym producentem gumowych i plastikowych produktów uszczelniających, takich jak uszczelnienia olejowe, uszczelki olejowe trzpienia zaworu, uszczelki olejowe PTFE, pierścienie O, pierścienie zabezpieczające, uszczelki itp. Oparte na pięknym nadmorskim mieście - Qingdao, Chiny, obsługuje TKS Producenci i producenci części samochodowych, motocykli, sprzętu AGD, lokomotyw i taboru, maszyn hydraulicznych i pneumatycznych, maszyn inżynieryjnych i rolniczych, maszyn górniczych, maszyn naftowych itp. Nasze produkty są nie tylko sprzedawane w Chinach, ale również eksportowane do USA, Kanady, Niemiec i Australii itp.

Realizując zasadę "Bądź przedsiębiorstwem zorientowanym na technologię", firma TKS stale poprawiała swój poziom technologiczny. Do końca 2011 roku mieliśmy 275 autoryzowanych patentów.

TKS przestrzega polityki jakości "Ciągłe doskonalenie, szybka reakcja, zadowolenie klientów", ustanowiło i udoskonaliło kompletny system zarządzania jakością, i posiada certyfikat systemu jakości ISO9001 od 1998 roku, ISO / TS 16949: 2002 od 2005 roku przez DNV i ISO / TS 16949: 2009 od 2010 roku przez TUV.

Patrząc w przyszłość, TKS realizuje misję "Tworzenie innowacyjnych produktów, które przynoszą korzyści społeczeństwu ludzkiemu", przyspieszając rozwój technologii przemysłowej, wzmacniając innowacje w zakresie zarządzania, starając się zrealizować wizję firmy - "Być pracowników - szczęśliwego, szanowanego przez społeczność i przyjaznego środowisku stulecia. "

Główni klienci :

      

Specyfikacje produktów

Niezależnie od tego, czego potrzebują nasi klienci, TKS może zaoferować najlepszy projekt dla każdej aplikacji

TKS może zaoferować najlepszy projekt, próbkę, produkcję jakiejkolwiek specjacji, której wymaga nasz klient.

Proszę zapytać nas o uszczelnienie lub inne zastosowania przemysłowe

TKS oferuje najbardziej odpowiedni materiał.

Główne związki gumy TKS i termoplastyczne elastomery są pokazane na górze.

TKS może zaoferować najlepsze mieszanki gumowe i elastomery termoplastyczne, w zależności od wymagań klienta.

r & D


Qingdao TKS Sealing Industry Co Ltd Centrum Badań Technologicznych i gumowa uszczelka, jest pieczęcią badań podstawowych, badań przemysłowych, badań stosowanych i zarządzania technologią w zintegrowanych instytucjach B + R, jest centrum technicznym w mieście Qingdao, jest prowincja Shandong, pierwszy zidentyfikował jedną z jednostek na poziomie technicznym na poziomie prowincji.

Qingdao TKS Sealing Industry Co Ltd Centrum Badań Technologicznych i gumowa uszczelka, jest pieczęcią badań podstawowych, badań przemysłowych, badań stosowanych i zarządzania technologią w zintegrowanych instytucjach B + R, jest centrum technicznym w mieście Qingdao, jest prowincja Shandong, pierwszy zidentyfikował jedną z jednostek na poziomie technicznym na poziomie prowincji.

Silne centrum technologiczne R & D, z dużą liczbą doświadczonych inżynierów i personelu technicznego, w tym starszych inżynierów i personelu technicznego ponad 23 tytuły, licencjackich i ponad 37 pracowników akademickich.

Nasza zaleta

Urządzenia produkcyjne i urządzenia testujące

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Główne kamienie milowe

1976, Qingdao Agricultural Machinery Rubber Parts Factory zmieniło nazwę na Qingdao Seals Factory.

1980, Qingdao Seals Factory zaimportowała zaawansowaną technologię produkcji kompletnych uszczelek, sprzęt produkcyjny i urządzenia testujące firmy Arai Co., Japonia.

1987, Qingdao Seals Factory połączyła się z Qingdao Malleable Iron Factory i utworzyła Qingdao Sealing Industry Corporation. W tym samym roku korporacja została uznana za jedyne kluczowe przedsiębiorstwo branży uszczelniającej w Chinach.

1995, Qingdao Keeper Sealing Industry Co., Ltd. została założona przez joint venture Qingdao Sealing Industry Corporation, China and Keeper Co., Ltd. Japan.

1996, Qingdao Keeper Sealing Industry Co., Ltd. otrzymał tytuły Enterprise Development Development Center w prowincji Shandong i gminie Qingdao.

1998, nasz system jakości przeszedł normę ISO 9001: 1994 przez DNV.

1999, firma Qingdao Keeper Sealing Industry Co., Ltd. z powodzeniem weszła w przemysł AGD i stała się dostawcą Haier Group o najszybszych przyrostach i najszerszym zakresie działalności.

2002, Qingdao Keeper Sealing Industry Co., Ltd. wdrożyła system zarządzania ERP z powodzeniem.

2003 r. Firma Qingdao Keeper Sealing Industry Co., Ltd. została wyróżniona jako Przedsiębiorstwo Wysokich i Nowych Technologii przez władze miejskie Qingdao, a także Przedsiębiorstwo Demonstracyjne w zakresie aplikacji technologii informatycznej w prowincji Shandong.

2003, Zarządzanie cyklem życia produktu z gumy uszczelniającej (MF-PLM) zdobyło pierwszą nagrodę za postęp naukowo-techniczny w przemyśle maszynowym w prowincji Shandong.

2004, uszczelki typu Rotary Shaft Lip zostały nagrodzone jako produkt marki Qingdao Famous.

2004, Qingdao Keeper Sealing Industry Co., Ltd. przeszedł zatwierdzenie systemu zarządzania jakością ISO / TS16949: 2002 przez DNV.

2006 r. Firma Qingdao Keeper Sealing Industry Co., Ltd. została autoryzowana jako "Chińska demonstracyjna jednostka ds. Zagranicznych zasobów intelektualnych".

2006, strona chińska zakupiła wszystkie udziały od strony japońskiej.

2007, firma Qingdao Keeper Sealing Industry Co., Ltd. wprowadziła i wdrożyła system zarządzania Lean Production. Nasza firma dołączyła do udziałów w takich firmach jak Rubber & Plastic Products Co., Ltd. Mongolia Wewnętrzna First Machinery Group.

2007, Qingdao Keeper Sealing Industry Co., Ltd. zmieniła nazwę na Qingdao TKS Sealing Industry Co., Ltd.

2008, Rotary Shaft Lip-Seals zostały nagrodzone jako "Shandong Famous-Brand Product"

Qingdao Global Sealing-tec co., Ltd
Qingdao Global Sealing-tec co., Ltd
1 2
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Bliski Wschód

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Ilość pracowników : 401~500

Rok założenia : 1976

pc Export : < 10%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Qingdao Global Sealing-tec co., Ltd Certyfikaty